po polsku

The future is in our hands

If you want to JOIN PASI
please CLICK  HERE

You will go to the bottom of the screen, where you click "JOIN PASI" button and then you will join PASI by submitting a filled form.

If you want to RENEW MEMBERSHIP and
you have a JOINPASI account
please CLICK  HERE

You will be redirected to "Login" page and then after successful login you will be redirected to "Renewal Membership" page where you renew your membership.

If you FORGOT YOUR PASSWORD
for your JOINPASI account
please CLICK  HERE

You will go to the reset password page where an email will be sent to you with reset link.

If you want to RENEW MEMBERSHIP and
you don't have a JOINPASI account
you can request a creation of the account by sending the email
to the address: [email protected] ,
or CLICK  HERE

and then you will go to the bottom of the screen, where you click "JOIN PASI" button. You will fill the form as a person who is just joining PASI and after that you will renew PASI membership by submitting this filled form.

Scroll to Top

Marek Belcarz
Connecticut

Moja emigracyjna przygoda zaczęła się w latach 80-tych zupełnie przypadkowo. Po kilkuletnim pobycie w pięknej Italii osiedliłem, się w również pięknym stanie Connecticut. Mieszkam w USA od ponad 30-tu lat, szczęśliwie żonaty, dumny ojciec jednego syna. Ukończyłem informatykę, od 25 lat spełniam się zawodowo w zarządzaniu służbą zdrowia.

Moja druga miłość po rodzinie to wędrówki górskie, dzika przyroda, jazda na rowerze, czytanie, polityka i gotowanie, lubię też podróże w odległy świat, szczególnie fascynują mnie wielkie miasta.

Staram się zrobić coś dla kraju, w którym mieszkam, a także dla mojej pierwszej ojczyzny – Polski. W końcu ojczyzna to nie tylko kraj, w którym mieszkasz, ale kraj, którego potrzebujesz i który potrzebuje ciebie. Niektórzy twierdzą, że patriotyzm staje się przestarzałym pomysłem na życie. Ja uważam wręcz przeciwnie, że jest inspiracją i znaczącą siłą kształtującą zachowania i postawy pokoleń.

Polonia i Polacy mieszkający w Ameryce są niesłyszalni co jest skutkiem lekceważenia społeczności polonijnej w Kongresie USA. Niestety, nieobecni na Kapitolu nie mają głosu. Nadszedł czas, aby społeczność polonijna odegrała znaczącą rolę w tworzeniu nowego świata politycznego. Dołącz do PASI już dziś!